- TF112-CC1-012I
TF112-CC1-012I
TwistFlex 12" (0.3 M)-CPR112G
FEATURES / BENEFITS
Technical features
External Document Links
Notes
Related Products
916932
Twistflex Hanger Assembly WR112 / R84, for Tower Round Member
- Transmission Line Type : Twistflex
- Cable Size : WR112 / R84 Twistflex Waveguide
TwistFlex
TwistFlex 24" (0.6 M)-WR75 C/C
TwistFlex 24" (0.6 M)-WR75 ch.-cvr.
TwistFlex 36" (0.9 M)-WR75 C/C
TwistFlex 36" (0.9 M)-WR75 ch.-cvr.
TwistFlex 12" (0.3 M)-CPR90G
TwistFlex 36" (0.9 M)-CPR90G
TwistFlex 12" (0.3 M)-CPR112G
TwistFlex 24" (0.6 M)-CPR112G
TwistFlex 36" (0.9 M)-CPR112G
TwistFlex 12" (0.3 M)-CPR137G
TwistFlex 24" (0.6 M)-CPR137G
TwistFlex 24" (0.6 M)-CMR137/CPR137
TwistFlex 48" (1.2 M)-CPR90G
TwistFlex 48" (1.2 M)-CPR137G
TwistFlex 48" (1.2 M)-CPR112G
TwistFlex 60" (1.5 M)-CPR137G